Після атак РФ ТЦК переходять на дистанційну роботу

Після серії прицільних ударів Росії по територіальних центрах комплектування (ТЦК), структура їхньої роботи в Україні зазнає змін. Про це повідомив речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев в ефірі програми “Говорить Великий Львів”.

За його словами, зміни спрямовані на підвищення безпеки як співробітників ТЦК, так і людей, які звертаються до центрів — ветеранів, пенсіонерів, родичів військовослужбовців.

“Я не скажу, що це звичний режим, але подекуди доводиться змінювати формат. Насамперед для того, щоб убезпечити життя та здоров’я”, — зазначив Саранцев.

Йдеться, зокрема, про можливе переведення персоналу до інших локацій, а також про перехід частини функцій у цифровий формат. Зокрема, в межах платформи “Резерв+” планують запровадити нові сервіси, що дозволять дистанційно обробляти частину запитів і максимально убезпечити взаємодію з громадянами.

Попри зміни, мобілізаційний процес продовжується без зупинок, наголосив речник.

“Так, можливо, є певні незручності, це новий для нас виклик. Але мобілізація не зупиняється, ми продовжуємо комплектувати війська”, — додав він.

Нагадаємо, 6 липня росіяни завдали удару по районному ТЦК у Кременчуці. Внаслідок обстрілу постраждала одна людина, були пошкоджені десятки будинків і автівок. Наступного дня удари прийшлися по центрах у Харкові та Запоріжжі: є поранені серед військових і цивільних.

Зокрема, в Запоріжжі постраждали 11 військовослужбовців і кілька цивільних, які в момент удару перебували поруч із центром, хоча й знаходились у сховищі.

За словами Саранцева, мета таких атак — не лише знищити дані військовозобов’язаних, а й деморалізувати українське суспільство:

“Це спроба посіяти страх і перешкодити мобілізації. Але ми вже адаптуємося і працюємо над безпечними альтернативами.”

Схожі статті

Судді та прокурори отримують пенсії до 390 тисяч, а більшість українців виживає на 5800

Офіційна середня пенсія в Україні сьогодні становить близько 5800 гривень. Але цей показник не розкриває справжньої картини — під красивою статистикою ховається глибока несправедливість, де обрані отримують сотні тисяч, а мільйони — борються за виживання. Судді Найбільші пенсії отримують судді. За офіційними даними, розмір їхніх виплат може сягати 390 тисяч гривень на місяць. Навіть найменші […]

Названо продукти, які можуть допомогти при лікуванні раку печінки

Фахівці з Індії оприлюднили перелік продуктів, які можуть бути корисними для пацієнтів з раком печінки як доповнення до основної терапії. Вони підкреслюють, що правильне харчування є важливою складовою лікувального процесу та відновлення організму. На думку медиків, основу раціону пацієнта з онкологічними захворюваннями печінки мають складати білкові продукти. Рекомендується вживати курятину, індичку, рибу, яйця, нежирні молочні […]

Стало відомо за яких умов в Україні можуть легалізувати простицію

Комерційні інтимні послуги в Україні можуть частково вийти з-під кримінального покарання. Водночас планується жорсткий контроль за цією сферою. Про це заявив заступник голови Нацполіції Андрій Нєбитов в інтерв’ю «Телеграфу». За його словами, в умовах євроінтеграції Україна розглядає можливість часткової депеналізації проституції. Йдеться не про повну легалізацію, а про виключення з-під кримінального переслідування окремих форм інтимних […]

Чому Шмигаль може стати новим міністром оборони

У кулуарах Банкової готують нестандартну політичну рокіровку: прем’єра Дениса Шмигаля можуть призначити новим міністром оборони. Цей хід дозволить перезапустити уряд, не змінюючи ключових гравців, але відкривши двері для нових домовленостей між Офісом Президента та парламентом. Як стало відомо з наших джерел, Андрій Єрмак не зміг самотужки зібрати голоси за новий Кабмін, і тому змушений був […]