Розкриття: Прокурор Андрій Андрєєв вклав 1,5 млн доларів у ремонт двох елітних осель у Конча-Заспі

Прокурор Офісу Генерального прокурора Андрєєв Андрій із своєю родиною неоднозначно втягнуті у скандальний випадок з власництвом та ремонтом елітних будинків у престижному районі Конча-Заспа. Ці нерухомості, розташовані на території дитячого оздоровчого комплексу, були придбані, здається, за досить сумнівних обставин, оскільки їх розташування суперечить містобудівній документації.

У поліції розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного захоплення та будівництва на території комплексу. Це спрямоване на розкриття обставин придбання та реконструкції цих об’єктів. Встановлено, що підприємство, яке раніше володіло цією територією, потрапило під процедуру банкрутства, а його майно почало незаконно відчужуватися.

Неабияким чином у цю справу втрутився сам Андрій Васильович Андрєєв, заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органами, що борються з організованою злочинністю. Як нагороду за свої “заслуги”, він отримав два елітні будинки, хоча вартість їх, за усіма ознаками, була значно нижчою за ринкову.

Хоча поліція розпочала розслідування, а судовий арешт було накладено на об’єкти, здійснити повну правосудність у цій справі завдалося важко. Підозри на корупцію також підтверджуються розслідуванням Національного агентства з питань запобігання корупції. Дії Андрієва також стали об’єктом дослідження Державного бюро розслідувань за фактом незаконного збагачення та недостовірного декларування.

Таким чином, майбутнє Андрієва та його родини в нинішньому будинку є нестабільним, оскільки їх можуть чекати не лише провадження, але й можливе покарання за порушення закону.

У результаті вищезгаданого розслідування стає очевидним, що дії прокурора Офісу Генерального прокурора Андрія Андрєєва, як і дії його колег, підпадають під пильний контроль правоохоронних органів. Незаконне здобуття та реконструкція елітних нерухомостей у Конча-Заспі свідчать про можливе порушення закону та корупційні практики.

Спроби втрутитися у розслідування та недостовірне декларування майна свідчать про серйозні порушення етичних та законних норм, які регулюють діяльність державних службовців. Проведення розслідування та судове переслідування може стати важливим кроком у боротьбі з корупцією та забезпеченні правосудності в Україні.

За такими обставинами, необхідно забезпечити об’єктивне та справедливе розглядання цієї справи, а також підкреслити важливість зміцнення механізмів контролю за діяльністю державних службовців. Тільки так можна забезпечити дотримання закону та підвищити довіру громадян до владних структур країни.

Схожі статті

У Київському міжнародному університеті відкриють простір, присвячений Параджанову

27 травня в Києві відкриється музей, присвячений творчості всесвітньо відомого режисера Сергія Параджанова. Новий культурно-освітній простір розташується в Київському міжнародному університеті за адресою вул. Львівська, 49. Як повідомили в Департаменті культури КМДА, відкриття відбудеться о 11:30 і передбачає: сучасну експозицію з рідкісними матеріалами, колажами та особистими речами митця; авторські інсталяції, натхненні його творчістю; виступи діячів […]

В Україні очікується аномально спекотне літо: якою буде погода

В Укргідрометцентрі повідомили про попередній прогноз погоди на літо 2025 року. Згідно з очікуваннями синоптиків, температура повітря в Україні влітку може перевищити кліматичну норму на 1,5–2,5 градуси. Це означає, що літо знову буде спекотним — подібно до минулого року, коли в окремих регіонах температура перевищувала +40°C. Разом з тим фахівці застерігають: погода буде нестійкою, з […]

Мін’юст скасував незаконну передачу активів компаній “Юнігран” та “Юнігран-Сервіс”

20 травня 2025 року Міністерство юстиції України скасувало реєстраційні дії, пов’язані з передачею нерухомості компаній ТОВ “Юнігран” та ТОВ “Юнігран-Сервіс”. Підставою для цього рішення стало порушення санкцій, накладених РНБО у 2023 році. Як повідомляє «СтопКор», йдеться про порушення обмежувальних заходів, зокрема заморожування активів, передбачених рішенням Ради національної безпеки і оборони від 12 травня 2023 року […]

У травні зросли штрафи за порушення військового обліку та мобілізації

У травні 2025 року в Україні суттєво посилилась відповідальність за порушення правил мобілізації та військового обліку. Як повідомляє портал KadrEx, найпоширенішим видом покарання залишається штраф, однак його розмір зріс до десятків тисяч гривень. Хто і за що може отримати штраф Порушення законодавства про мобілізаційну підготовку класифікуються як адміністративні або кримінальні правопорушення. Кримінальна відповідальність настає у […]